Home Spoločné akcie
Spoločné akcie
Výročná členská schôdza - 9. 3. 2018 PDF Tlačiť E-mail

V piatok večer sa zišli športovci OŠK Tatran, aby si zhodnotili činnosť klubu za rok 2017. VČS OŠK Tatran sa niesla v duchu hodnotenia jednotlivých oddielov, kde vedúci predniesli krátke správy o činnosti, potom sa predniesli jednotlivé správy, či už o čerpaní dotácií, plán akcií na rok 2018, či už spoločných akcií alebo samotných oddielov.

Čítať celý článok...
 
5. ročník reprezentačného plesu športovcov PDF Tlačiť E-mail
V sobotu 20. januára 2018 sa konal už po piatykrát Reprezentačný ples športovcov, tento raz to bol tak trochu výnimočný ples, lebo sa konal ako prvý v novovybudovanej tanečnej sále a tak v krásnych nových priestoroch sa zišla necelá stovka športovcov, aby sa dobre zabavila.
Čítať celý článok...
 
Výstup na Novú hoľu - 29. august 2017 PDF Tlačiť E-mail
V utorok 29. augusta 2017 sa stretli športovci, aby ako každý rok absolvovali prechod Nová Hoľa-Zvolen-Bielo-Liptovská Osada. Pred tým ako sme sa vybrali na túru, v spolupráci z Obecným úradom a Zväzom protifašistického odboja v Liptovskej Osade sme si uctili 73. výročie SNP a to položením vencov k pamätníku padlých v Liptovská Osade.
Čítať celý článok...
 
Reprezentačný ples športovcov - 4. ročník PDF Tlačiť E-mail
 
Poslednú januárovú sobotu sa konal už po štvrtýkrát „Ples športovcov“, ktorý si každoročne organizujú športovci za účelom utuženia kolektívu. Aj keď tento rok to bolo s počtom zúčastnených trochu poslabšie, k čomu prispelo aj chrípkové obdobie, no tým čo sa prišli zabaviť to vôbec neubralo na nálade a tak sme sa perfektne zabávali a vydržali sme až do samého rána.
Čítať celý článok...
 
Obecný športový deň 2016 PDF Tlačiť E-mail
V sobotu sme sa už po štvrtý krát stretli pri ZŠ, aby sme si zašportovali a prežili pekný sobotňajší deň. Ako prvá disciplína bola túra okolo Žiaru, ktorá trvá dve hodiny. Je to nie náročná túra, ale je treba sa dostať do nadmorskej výšky 1000 m, čo nie je zas až tak málo. Aj keď nás nebolo až tak veľa na túre ako po iné roky /celkovo 23/, splnili sme si všetko čo táto disciplína si žiada a tak sme si aj zaspievali ako vždy pesničku „Na Kráľovej holi“.
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu123456DopreduKoniec»

Stránka 1 z 6