Obecný športový klub Tatran Liptovská Osada
Majstrovstvá SR v Cross-country, Matej Ulík vicemajster PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator
Streda, 26 Júl 2017 15:30
Tento rok sa konali Majstrovstvá Slovenska v MTB cross-country v lyžiarskom stredisku Šachtičky pri Banskej Bystrici. Matej sa na tieto majstrovstvá poctivo pripravoval, aby dosiahol čo najlepší výsledok a tak bol nominovaný na Majstrovstvá Európy, ktoré sa tento rok konajú v Taliansku.
Čítať celý článok...

Turnaj o pohar starostov 2017 - fotogaléria PDF Tlačiť E-mail
Streda, 19 Júl 2017 21:43
Podujatie, ktoré má konštantných účastníkov, rotuje po ich ihriskách. V sobotu 8. júla zavítal celý kolotoč do Liptovskej Osady. „Bola to vydarená akcia. Hoci nám aj zapršalo, celkove počasie turnaju žičilo. Okolo dvesto ľudí i s hráčmi sa vystriedalo na našom ihrisku,“ skonštatoval predseda OŠK Liptovská Osada Jaroslav Ulík.

Posledná úprava Streda, 26 Júl 2017 15:17

Bikefest Kalnica – dve pódiové umiestnenia PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 30 Máj 2017 15:15

Kalnica je každoročne dejiskom najväčšieho BikeFestu, kde počas troch dní prebieha 11 súťažných cyklistických disciplín. Počas týchto troch dní sa tu vystrieda množstvo pretekárov.
Posledná úprava Utorok, 30 Máj 2017 15:31

Majstrovstvá Slovenska masters a dorastu - 2017 PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 30 Máj 2017 15:13

V sobotu 20.5.2017 sa v Liptovskom Hrádku konali MS v kulturistike masters a dorastu, ktorých sa zúčastnil aj náš pretekár z OŠK Tatran Jaroslav Ulík,/kategória masters/, ktorý sa v tvrdej konkurencii prebojoval až do finále a nakoniec skončil na peknom 5. mieste.
Posledná úprava Utorok, 30 Máj 2017 15:32