Home Stolnotenisový oddiel Akcie stolnotenisového oddielu Veľkonočný turnaj - 2. ročník
Veľkonočný turnaj - 2. ročník PDF Tlačiť E-mail
 
Veľká noc sa už po dlhé roky v našej obci spája so športovou aktivitou v podaní stolného tenisu a tak nebolo inak ani tento rok. Dňa 7.4.2012 sa konal Veľkonočný turnaj datovaný ako druhý ročník, ktorý sa uskutočnil v telocvični Základnej školy s materskou školou v Liptovskej Osade.

Tento rok sa štruktúra tohto turnaj trochu zmenila a to v tom, že už sa nesúťažilo len medzi jednotlivcami ale aj medzi mužstvami /družstvami/. Z tohto dôvodu sa turnaj obohatil už aj o účastníkov mimo našej obce, čo dalo tomuto podujatiu nový rozmer. Súťažilo sa v kategóriách: žiaci, muži /neregistrovaní, ktorí nehrajú súťažne/ a kategórii družstiev. Celkový počet účastníkov turnaja bol 33 hráčov. Po prvý raz v histórii sa turnaja zúčastnili aj ženy a to v kategórii neregistrovaných hráčov, čo celé podujatie spestrilo. V kategórii mužstiev boli na Veľkonočný turnaj pozvané mužstvá Biely Potok a SCP Ružomberok a samozrejme mužstvá Liptovskej Osady. Turnaj bol po stránke organizácie a celého vyhodnocovania a zapisovania veľmi náročný, no s pomocou počítačovej techniky a dobrej organizácie bol turnaj zvládnutý na vysokej úrovni čo zhodnotili aj pozvané tímy.

V kategórii žiaci sa na 1. mieste umiestnil Marek Saloň, na 2. mieste sa umiestnil Lukáš Chmelan, na 3. mieste sa umiestnil Jakub Hanes.

V kategórii muži sa na 1. mieste umiestnil Matej Klubica, na 2. mieste sa umiestnil Peter Veselovský, na 3. mieste sa umiestnil Martin Klubica.

V kategórii družstiev sa na 1. mieste umiestnilo mužstvo SCP Ružomberok, na 2. mieste sa umiestnilo mužstvo Liptovská Osada „A“, na 3. mieste sa umiestnilo mužstvo Biely Potok a na 4. mieste sa umiestnilo mužstvo Liptovská Osada „B“ .