Home Floorbalový oddiel Zápasy Floorball - 8. 11. 2012
Floorball - 8. 11. 2012 PDF Tlačiť E-mail

Naši florbalisti nastúpili vo štvrtok 8.11 na prvý zápas po takmer štvormesačnej prestávke.V prvom zápase nastúpili proti minuloročnému víťazovi zo Strednej odbornej školy polytechnickej.

Naši hráči sa dostali veľmi rýchlo do vedenia, ale súper dokázal veľmi rýchlo odpovedať. Potom sa hralo aj na jednej strane, aj na druhej, no super však dokázal premeniť dve šance  a tak stav po prvom polčase bol  1:3 v neprospech nášho týmu. V druhom polčase sa naši hráči snažili o vyrovnanie, bolo to vidieť aj na hre. Lopty lietali okolo súperovej braný no gól nešiel padnúť. Za niekoľko minút sme sa dočkali a znížili sme na 2:3. Po padnutom góle sme ožili a boli sme veľmi  blízko vyrovnania. Vyšla nám kombinácia, len to zakončenie nám nejako nevychádzalo. Po krásnej akcii sme mohli zakončiť do odkrytej brány, no lopta však išla od brvna von a znovu sa potvrdilo: nedáš, dostaneš, o pár sekúnd nato sme inkasovali. A tak konečný stav stretnutia bol 2:4 pre súpera.

Za naše mužstvo dali góly:  Ulík M (1), Bulla T (1) 

Naši hráči sa dostali veľmi rýchlo do vedenia  ,ale super dokázal veľmi rýchlo odpovedať . Potom sa hralo aj na jednej strane  aj na druhej  no super však dokázal premeniť dve šance  a tak stav po prvom polčase bol  1:3 v neprospech nášho týmu . V druhom polčase sa naši hráči snažili o vyrovnanie bolo to vidieť aj na hre. Lopty lietali okolo súperovej braný no gól nešiel padnúť. Za niekoľko minút sme sa dočkali a znížili sme na 2:3. Po padnutom góle sme ožili a boli sme veľmi  blízko vyrovnania. Vyšla nám kombinácia len to zakončenie nám nie jak nevychádzalo. Po krásnej akcii sme mohli zakončiť do odkrytej brány no lopta však išla od brvna von, a znovu sa potvrdilo nedáš dostaneš o pár sekúnd nato sme inkasovali. Atak konečný stav stretnutia bol 2:4 pre súpera.

Za naše mužstvo:  Ulík M (1), Bulla T (1)