Home Archív Futbalový víkend – mužstvo dorastu nesklamalo a dospelí zabojovali
Futbalový víkend – mužstvo dorastu nesklamalo a dospelí zabojovali PDF Tlačiť E-mail

V sobotu 21.4.2012 začala jarná časť dorasteneckej futbalovej súťaže, kde naše mužstvo odohralo zápas na súperovom ihrisku v Liptovských Revúcach.

Mužstvo našich mladých ukázalo peknú technickú hru s prehľadom na ihrisku. V prvom polčase sa väčšina zápasu odohrala pred súperovou bránkou no aj napriek tomu nepadol gól. Druhý polčas sa začal súperom trochu lepšie dariť a tak pri útoku na našu bránku bol faul a prišla jedenástka, z ktorej sme dostali gól. Chlapci sa nevzdali zmobilizovali všetky sily a po vydarenom útoku na súperovu bránku dali pekný vyrovnávajúci gól. Zápas skončil rovnako ako v jesennej časti vyrovnane 1 : 1. Mužstvo potvrdilo svoje kvality a veríme, že bude takto pokračovať aj naďalej.

Za naše mužstvo dal gól Tomáš Bulla.

V nedeľu odohrali muži tretí zápas jarnej časti súťaže na domácom ihrisku proti mužstvu z Gôtovian. Po dvoch prehrách prišla konečne vytúžená výhra 4:1 a tak mužstvo dokázalo, že vie zabojovať a zvíťaziť. Veríme, že do konca sezóny sa nám ešte pár takýchto výsledkov podarí uhrať.

Za naše mužstvo dali góly: Lukáš Tomus (3,), Michal Mydliar (1)