Home Archív Valaská Dubová - Liptovská Osada, 15. apríl 2012 (dospelí)
Valaská Dubová - Liptovská Osada, 15. apríl 2012 (dospelí) PDF Tlačiť E-mail

Valaská Dubová - Liptovská Osada: 5:0

Dňa 15. apríla 2012 o 15.30 odohralo naše futbalové mužstvo dospelých druhý majstrovský zápas a to s Valaskou Dubovou. Zápas sa hral na súperovom ihrisku. Ak sme minulý zápas s Lúčkami hodnotili ako vyrovnaný, o zápase s Valaskou Dubovou sa to nedá povedať. Aj keď v prvých pätnástich minútach sme mali dve gólové šance, ktoré sme však nepremenili, ostatný čas zápasu okrem ešte posledných desať minút bol slabý a tak si súper robil doslova nájazdy na našu bránku, čo ukázal aj celkový výsledok 5 : 0 pre Valaskú Dubovú. Aj keď sa chlapci snažili a ozaj len snažili, bolo to málo, aby sme dokázali so súperom odohrať vyrovnaný zápas. Je na zamyslenie pre samotných hráčov, ale aj trénera, aby mužstvo začalo s poctivým tréningom, získavaním kondície, techniku s loptou a v neposlednom rade dokázať sa orientovať na ihrisku. Veríme, že mužstvo si tieto slová zoberie k srdcu a dokáže zmobilizovať svoje sily a v ďalších zápasoch nás presvedčia o svojich hráčskych futbalových schopnostiach.