Home Archív Liptovská Osada - Lúčky, 8. apríl 2012 (dospelí)
Liptovská Osada - Lúčky, 8. apríl 2012 (dospelí) PDF Tlačiť E-mail

Liptovská Osada - Lúčky: 3:5 (góly: Juraj Koštial (1), Lukáš Tomus (2))

V nedeľu 8. 4. 2012 o 15,30 hod sa začala jarná časť futbalových zápasov v III.A triede dospelých na domácom ihrisku u nás v Liptovskej Osade. Proti nášmu mužstvu nastúpilo mužstvo z Lúčok. Aj keď jarné aprílové počasie bolo dosť chladné a dokonca padal aj sneh, na zápas prišlo dosť verných divákov, aby povzbudili našich hráčov. Zápas bol v celku vyrovnaný. Aj keď mužstvo Lúčok je momentálne na prvom mieste v tabuľke neukázalo nejaký excelentný výkon. Prvý polčas skončil vyrovnane a mužstvá išli do šatní s výsledkom 1 : 1. Druhý polčas bol dosť dramatický, lebo nám rozhodca vylúčil jedného hráča a tak do konca zápasu sme hrali v oslabení, čo sa premietlo aj v celkovom výsledku 3 : 5. Naši hráči bojovali až do samého konca, no tento raz to nevyšlo, ale veríme, že v ďalších zápasoch prídu aj výhry.

Za naše mužstvo dali góly: 1x Juraj Koštial, 2x Lukáš Tomus