Home Cyklistický oddiel
Preteky
Cyklistická sobota 29. apríl 2017 PDF Tlačiť E-mail
 
V sobotu sa konali v Liptovskej Lúžnej preteky MTB Nízkotatranská tour-časovka do vrchu. Tohto preteku sa zúčastnili aj naši pretekári a boli úspešní. V kategórii Kadeti sa na druhom mieste umiestnil Lukáš Panáček a kategóriu Máster vyhral Jaroslav Ulík.
Čítať celý článok...
 
Turčianske Teplice - SP MTB Cross Country PDF Tlačiť E-mail
 
V nedeľu sa konali prvé preteky Slovenského pohára v Cross Country /horská cyklistika/ v Turčianskych Tepliciach. Náš pretekár Matej Ulík, ktorý sa samozrejme týchto pretekov zúčastnil, zabojoval a hneď prvý pretek mu vyšiel a postavil sa na stupienok najvyšší 1. miesto.
Čítať celý článok...
 
Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose 2016 – Matej Ulík vicemajster PDF Tlačiť E-mail
 
V decembri sa pravidelne konajú Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose a tak nebolo tomu ináč ani tento rok. Keďže december je už riadne chladný mesiac aj tento majstrák sa konal síce pri peknom slnečnom počasí, ale riadne mrazivom a tak terén trate bol ozaj poriadne náročný.
Čítať celý článok...
 
Úspechy v cyklokrose - dve tretie miesta PDF Tlačiť E-mail
 
Slovenská cyklokrosová reprezentácia v piatok 11.11.2016 vycestovala na cyklokrosové preteky do susedného Česka kde sa konali počas víkendu dva preteky a to v sobotu najprv TOI TOI CUP, ktorý bol zaradený do medzinárodnej C2 kde náš pretekár Matej Ulík obsadil 14. miesto v kategórii muži ELITE a U23.
Čítať celý článok...
 
Zelená stopa a Ružomberské schody PDF Tlačiť E-mail
Vo štvrtok sa konal ďalší ročník maratónu Merida-Zelená stopa. Pretekov sa zúčastnil aj náš pretekár Matej Ulík, ktorý s prehľadom tieto preteky vyhral a tak si opäť do svojich výsledkov pripísal ďalšie absolútne víťazstvo. V nedeľu sa zas konali už po šiesty krát preteky Ružomberské schody, na ktoré sa Matej Ulík každý rok pripravuje.
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec»

Stránka 2 z 13