Preteky
Home Cyklistický oddiel
Preteky
Prvé kolo Slovenského pohára v horskej cyklistike Croos Country PDF Tlačiť E-mail
 
Turčianske Teplice boli dejiskom prvého kola Slovenského pohára v Croos Country, ktoré sa uskutočnilo v nedeľu 13.4.2014. Preteku sa zúčastnili aj naši pretekári z cyklistického oddielu pri OŠK TATRAN. Matej Ulík obsadil pekné 5. miesto v tvrdej medzinárodnej konkurencii v  kategórii Juniorov.
Čítať celý článok...
 
Majstrovstvá sveta v cyklokrose Holandsko PDF Tlačiť E-mail
 
Prvú februárovú sobotu a nedeľu sa konali v holandskom Hogerheide Majstrovstvá sveta v cyklokrose, na ktoré bol nominovaný aj náš pretekár z cyklistického oddielu OŠK Tatran Matej Ulík, ktorý reprezentoval Slovenskú republiku. V tvrdej svetovej konkurencii, kde sa zišla celá svetová špička náš Matej obsadil pekné 37 miesto v kategórii juniori.
Čítať celý článok...
 
Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose PDF Tlačiť E-mail
 

V nedeľu 15.12.2013 sa v Bánovciach nad Bebravou konali Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose a zároveň bol ukončený aj Slovenský pohár v tejto disciplíne. Tak ako sme písali v predchádzajúcom článku, že budeme v očakávaní ako dopadnú tieto preteky pre Mateja Ulíka, výsledok je tu a to krásne 2. miesto v tvrdej konkurencii a tak Matej potvrdil svoj talent a tiež zúročil svoju poctivú prípravu na každý jeden pretek. 

Čítať celý článok...
 
Úspechy na svetovej úrovni PDF Tlačiť E-mail
 
Pred dvoma týždňami vyštartovala slovenská reprezentácia v cyklokrose, medzi ktorou je aj náš Matej Ulík, dobýjať víťazstvá na svetovej úrovni. Začalo to v Belgicku, kde sa síce moc Matejovi nedarilo, za pretek musel ísť trikrát do depa z dôvodu poruchy bicykla, ale aj napriek tomu pretek dojazdil a skončil na 38. mieste.
Čítať celý článok...
 
Prvenstvo v Podbrezovej PDF Tlačiť E-mail
 
V nedeľu 10.11.2013 sa v Podbrezovej konalo 8. kolo Slovenského pohára v cyklokrose. Po pretekoch celosvetovej účasti a Majstrovstiev Európy, kde si Matej Ulík veľmi dobre počínal (35. Miesto Tábor Svetový pohár a Majstrovstvá Európy pekné 29. Miesto), si na Slovensku opäť vybojoval prvenstvo a tak sa znovu drží na prvom mieste v celkovom hodnotení Slovenského pohára.
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec»

Stránka 10 z 13