Preteky
Home Cyklistický oddiel
Preteky
Cyklokros – víťaz Slovenského pohára a druhé miesto na Majstrovstvách Slovenska PDF Tlačiť E-mail
 
V sobotu 13.12.2014 sa v Trnave konalo posledné kolo Slovenského pohára a boli to zároveň aj Majstrovstvá Slovenska. Náš pretekár Matej Ulík sa po 9 víťazstvách a 4 druhých miestach stal víťazom Slovenského pohára v cyklokrose pre rok 2014. Na MS skončil na 2. mieste,
Čítať celý článok...
 
Cyklokros – šnúra víťazstiev doma aj v zahraničí (štyri prvé miesta) PDF Tlačiť E-mail
Počas minulého a tohto víkendu bolo meno Matej Ulík a klub OŠK TATRAN Liptovská Osada spomenuté veľakrát, či už moderátormi pretekov, v rôznych článkoch, ale aj v televízii a to z jednoduchého dôvodu, Matej bral jedno víťazstvo za druhým. Začalo to minulú sobotu v Podbrezovej na Slovenskom pohári kde jednoznačne zvíťazil formou štart - cieľ.
Čítať celý článok...
 
Cyklokros - siedme víťazstvo PDF Tlačiť E-mail
Stará Ľubovňa a Košice boli dejiskom 10. a 11. kola Slovenského pohára v cyklokrose. V sobotu si náš pretekár Matej Ulík v Starej Ľubovni pripísal ďalšie víťazstvo v sérii pretekov SP v cyklokrose (celkovo siedme), čo mu zabezpečilo aj momentálne vedenie v tabuľke celej série pretekov aj keď v nedeľu to v Košiciach vydalo len na druhé miesto.
Čítať celý článok...
 
Majstrovstvá Európy a Slovenský pohár v cyklokrose PDF Tlačiť E-mail
V sobotu sa konali v Nemecku ME v cyklokrose, ktorých sa zúčastnil aj náš pretekár Matej Ulík a v tvrdej konkurencii cyklokrosárov z celej Európy obsadil pekné 27 miesto. Cez noc sa celá slovenská reprezentácia presunula na Slovensko, aby mohli absolvovať pretek v Slovenskom pohári, ktorý sa konal na Hrabove pri Ružomberku.
Čítať celý článok...
 
Cyklokrosový víkend a dve víťazstvá (25.- 26.10.2014) PDF Tlačiť E-mail
Cez víkend pokračoval seriál pretekov v Slovenskom pohári cyklokrosu. Sobotňajší pretek sa konal v Levoči, a  nedeľňajší v Poprade. Aj keď bolo ráno dosť mrazivé počasie, po rozplynutí hmly sa ukázali pekné dni a tak si pretekári prišli na svoje. Náš pretekár Matej Ulík mal opäť dobrú výkonnostnú formu a tak v Levoči a rovnako aj v Poprade sa umiestnil na prvom mieste
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec»

Stránka 7 z 13