Home Cyklistický oddiel
Preteky
Kubínska hoľa 2016 PDF Tlačiť E-mail
Upršaná sobota 6.8.2016 neodradila pretekárov, aby si prišli už po tretí krát zmerať sily v časovke na Kubínsku Hoľu. Tento rok sa na preteky prihlásilo najviac pretekárov a to celkovo 108 a tak konkurencia bola veľká. Náš Matej už po dva roky tu dosiahol najrýchlejší čas a nebolo tomu ináč ani tento rok.
Čítať celý článok...
 
Vlkolínsky drapák 2016 a MS SR v horskej cyklistike PDF Tlačiť E-mail
 
V nedeľu 24.7.2016 sa uskutočnil už štvrtý ročník pretekov na horských bicykloch Vlkolínsky drapák, ktorý je známy ako extrémny výšľap z Vlkolínca na Malinô Brdo. Na štart sa postavil náš pretekár Matej Ulík, ktorý po minulotýždňových MS v Cross Country, kde skončil celkovo medzi mužmi na 4. mieste
Čítať celý článok...
 
Prvé miesto medzi mužmi PDF Tlačiť E-mail
V nedeľu 3.7.2016 sa konalo ďalšie kolo SP v horskej cyklistike. Slovenská reprezentácia rovno z Majstrovstiev sveta zamierila na preteky Slovenského pohára v Cross Country, ktoré sa konali v Smoleniciach. Po sobotňajších pretekoch na MS, ktoré boli technicky aj fyzicky maximálne náročné Matej Ulík sa postavil na štartovné pole Slovenského pohára, aby si zmeral sily s tými najlepšími mužmi.
Čítať celý článok...
 
Slovenský pohár V Cross Country – Dohňany PDF Tlačiť E-mail
 
Po sobotňajších pretekoch v L. Lúžnej sme sa v nedeľu presunuli trochu južnejšie a to do Dohnian, kde sa konalo štvrté kolo Slovenského pohár v horskej cyklistike. Po kratšej prestávke z dôvodu zranenia na Svetovom pohári v Nemecku sa Matej Ulík postavil opäť na štartovné pole, aby si zmeral sily s najlepšími pretekármi, či už zo Slovenska, ale aj Česka, Maďarska a Poľska.
Čítať celý článok...
 
Cyklistické preteky v Liptovskej Lúžnej PDF Tlačiť E-mail
 
V sobotu 18.6.2016 sa konali cyklistické preteky Nízkotatranská MTB Tour 2016. Na týchto pretekoch sa zúčastnili 4 pretekári z OŠK Tatran a všetci sa umiestnili na pódiových miestach. Matej Ulík skončil na 1.mieste na trati 47km a nemal tam žiadneho konkurenta, čo sa aj očakávalo.
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec»

Stránka 3 z 13