Home Cyklistický oddiel Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose – Košice
Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose – Košice PDF Tlačiť E-mail

V sobotu 5.12.2015 sa v Košiciach konali Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose, na ktorých sa zúčastnili aj naši pretekári z oddielu OŠK Tatran. Matej Ulík ako sme už písali, bol jeden z adeptov na pódiové umiestnenie, čo sa nakoniec aj potvrdilo.

Matej ako prvoročiak medzi mužmi U 23 vybojoval pekné bronzové umiestnenie a tak sa nominoval aj na Majstrovstvá sveta, ktoré budú 30.1.2016 v belgickom Zolder BEL, kde náš Matej má už aj svojich belgických fanúšikov a to až takých, že jeden z nich neváhal tento víkend sadnúť do lietadla a prísť ho povzbudzovať aj na Majstrovstvá Slovenska do Košíc. Matej bol doslova šokovaný keď Ronyho z Belgicka uvidel na štarte v Košiciach. Po pretekoch prišiel Rony za ním, pogratuloval mu, spravil si pár fotiek, ukázal mu celý album s jeho fotkami a výsledkami, ktoré mal pekne zoradené od Matejovho víťazstva vlani v Belgicku. Bolo to veľmi dojemné a tak sme si nakoniec museli povedať, že Belgičania ozaj žijú cyklokrosom.