Home Cyklistický oddiel SP v cyklokrose - Trnava – Horná Krupá
SP v cyklokrose - Trnava – Horná Krupá PDF Tlačiť E-mail

Tento víkend sa konalo 9. a 10. kolo SP v cyklokrose, ktorého sa zúčastnili aj naši cyklisti z OŠK Tatran L. Osada. V sobotu sa nášmu Matejovi Ulíkovi podarilo vybojovať pekné 4. miesto medzi slovenskou špičkou, no v nedeľu v Trnave to už bol bronz, kde Matej na poriadne blatistej trati ukázal svoje kvality a ako on vraví, cítil sa ako ryba vo vode.

V utorok sa naša cyklokrosová reprezentácia zúčastnila pretekov s medzinárodnou účasťou C 1 v Uničove, kde náš Matej skončil na peknom 17. mieste a tak získal opäť nejaké UCI body, ktoré ho posunú na štartovom poli v medzinárodných pretekoch. Veríme, že aj naďalej sa bude Matejovi po troche zlepšovať výkonnosť a bude dosahovať čoraz lepšie výsledky a tým bude šíriť dobré meno nášmu športovému klubu a obci.