Home Cyklistický oddiel Matej Ulík celkový víťaz Slovenského pohára v Cross Country /horská cyklistika/
Matej Ulík celkový víťaz Slovenského pohára v Cross Country /horská cyklistika/ PDF Tlačiť E-mail

V sobotu 26.9.2015 sa v Udiči konalo posledné finálové kolo SP v MTB XCO horská cyklistika, kde náš pretekár Matej Ulík bol opäť úspešný a dvakrát sa postavil na stupienok najvyšší. Najprv vybojoval prvenstvo v poslednom finálovom preteku, kde s prehľadom na náročnom blatistom teréne zvíťazil a tak si absolútne spečatil celkové víťazstvo celého seriálu Slovenského pohára v Cross Country.

Okrem jeho úspechu vybojoval aj najlepšie umiestnenie pre náš cyklistický oddiel pri OŠK Tatran L. Osada v mládežníckych kluboch. Týmto pretekom Matej zavŕšil svoju juniorskú kariéru a tak už od tejto jesene, kedy začíname cyklokrosovú sezónu bude bojovať o najlepšie umiestnenia medzi mužmi v kategórii U 23. Výkonnosť sa zlepšuje a tak veríme, že aj medzi mužmi sa čoskoro dostavia pódiové umiestnenia.