Home Cyklistický oddiel Cyklistické úspechy v Liptovskej Lúžnej a tiež na medzinárodnej úrovni
Cyklistické úspechy v Liptovskej Lúžnej a tiež na medzinárodnej úrovni PDF Tlačiť E-mail

Sobota 21.6.2014 bola dejiskom horskej cyklistiky Nizkotatranskej MTB Tour, ktorá sa konala v Liptovskej Lúžnej. Tohto preteku sa zúčastnilo aj pestré zastúpenie cyklistov z našej obce a dosiahli aj pekné umiestnenia. Dĺžka trate a tiež jej náročnosť bola rozdelená do štyroch samostatných okruhov a to podľa vekových kategórií. Najdlhšia trať merala 22 km a bola pre mužov do 40 a nad 40 rokov, ženy a juniori mali 14 km trať, juniorky a starší žiaci 7 km a staršie žiačky a mladší žiaci mali dĺžku trate 3 km.

muži nad 40 rokov 4. miesto Jaroslav Ulík

Rovnako v tomto čase sa zúčastnil medzinárodných pretekov aj náš cyklista Matej Ulík a to v reprezentačnom drese SR. V sobotu to boli preteky v Maďarsku kde obsadil pekné 4. miesto a v nedeľu bola výborná forma a tak sa Matej postavil na stupienok najvyšší z čoho mala radosť celá reprezentačná výprava spolu s trénerom.