Home Stolnotenisový oddiel Akcie stolnotenisového oddielu Veľkonočný turnaj - 3. ročník
Veľkonočný turnaj - 3. ročník PDF Tlačiť E-mail
V sobotu 30. marca 2013 sa uskutočnil tretí ročník Veľkonočného turnaja v stolnom tenise, ktorý bol v telocvični základnej školy. Aj keď počasie moc nepripomínalo jar, ale skôr začiatok zimy, nič to neubralo na dobrej športovej nálade všetkých zúčastnených tohto, už dlhoročne organizovaného turnaja.

Turnaja sa zúčastnilo celkovo päť mužstiev a hralo sa systémom každý s každým, čo chcelo kvalitnú a rýchlu organizáciu odohrávania zápasov, k čomu dobre napomáhala výpočtová technika. Po odohraní všetkých zápasov (celkovo desať) vzišiel zo súboja aj víťaz turnaja. Tento rok sa to podarilo nášmu mužstvu z Liptovskej Osady. Hostia turnaja ho zhodnotili ako veľmi kvalitne pripravený a tak sa už tešíme na štvrtý ročník, kedy by sme chceli opäť vymyslieť nejakú novú formu, tak aby bol zas niečím novým, zaujímavý.

V kategórii družstiev sa na 1. mieste umiestnilo mužstvo Liptovská Osada „A“ , na 2. mieste sa umiestnilo mužstvo Biely Potok, na 3. mieste sa umiestnilo mužstvo SCP Ružomberok, na 4. mieste sa umiestnilo mužstvo Ivachnová a 5. miesto obsadilo mužstvo z Hubovej.